Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 25 listopad 2013 00:00

Śląskie Trans Party

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na Śląskie Trans Party. Bawimy się w klubie w centrum Katowic. Do dyspozycji mamy własną salę z wydzielonym kątkiem na przebieralnio-gotowalnię. Jeżeli chcemy bawić się przy konkretnej muzyce, to prosimy przynieść ją na pendrivie. W przeciwnym przypadku zdajemy się na gust muzyczny organizatorek.

Śląskie Trans Party odbędzie się 7 grudnia od godziny 19.00 w Kluboczajowni Teoria w Katowicach przy ul. Dworcowej 13.

Osoby, które wcześniej nie bywały, informujemy, że na Trans Party można przyjść i być ubranym, jak się komu podoba. Wielokrotnie ludzie pytają, co się robi na Trans Party, więc odpowiadamy: głównie są to pogaduchy z ludźmi, którym nie musimy niczego tłumaczyć i możemy być po prostu sobą. Kto chce, oczywiście może ruszyć do tańca. Dobrą tradycją wcześniejszych Trans Party było to, że bawiliśmy się razem niezależnie od tego, jaką końcówkę po słowie trans każdy z nas reprezentuje. Mamy nadzieję, że ta tradycja pozostanie, ponieważ mimo wszystko więcej nas łączy niż dzieli. Zapraszamy szczególnie osoby, które jeszcze nie miały okazji wyjść z szafy - jest dobra okazja. Przyjazne miejsce i przyjaźni ludzie nie pozwolą ci podpierać ściany. Zapraszamy, jako że jest to wyśmienita okazja do poznania innych, a takich samych.

Oczywiście nie zapominamy także o stałych bywalcach. Myślimy jednak, że tych specjalnie namawiać nie trzeba. Przybywajcie! Reaktywujemy ŚTP. Miło nam będzie znowu się spotkać. Impreza ma charakter zamknięty, ale nie wymaga rejestracji. Jeżeli masz wątpliwości, to zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z organizatorem czyli Stowarzyszeniem Tęczówka lub bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za ŚTP - Slivią Ertson. e-mail stowarzyszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2479 razy